Alexa Seleno
@alexaseleno

بهترین نئون فلکسی برای ساخت تابلو نئون فلکسی

بهترین نئون فلکسی برای ساخت تابلو نئون فلکسی

بهترین نئون فلکسی برای ساخت تابلو نئون فلکسی چیست؟ نئون فلکسی به عنوان یک متریال کاربردی شناخته می شود که امروزه بیشتر برای ساخت تابلوهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد این آیتم ها با توجه به برندها و تنوعات زیادی که دارد در این ادامه قصد داریم به روش های تشخیص برای انتخاب بهترین و با کیفیت ترین نوع آنها بپردازیم.

روش های تشخیص بهترین نئون فلکسی

برای انتخاب بهترین نوع نئون فلکسی و برای تعیین قیمت ساخت تابلو نئون فلکسی لازم است به موارد زیر توجه کنید:

 رنگ و شفافیت: انتخاب رنگ مناسب و شفافیت بالا برای طرح مورد نظر کاربران بسیار مهم است. مطمئن شوید که رنگ‌ها و شفافیت نئون فلکسی موجب برجستگی و زیبایی طرح مورد نظر می شود.

وضوح و روشنایی: از لحاظ وضوح و روشنایی، نئون فلکسی های دارای با کیفیت بالا به عنوان بهترین گزینه می باشند. مطمئن شوید که نئون فلکسی انتخابی شما از وضوح و روشنایی مناسبی برخوردار است.

مقاومت: دقت داشته باشید تابلو نئون فلکسی که انتخاب می کنید در برابر عوامل مختلف محیطی مانند آب، حرارت و مقاوم UV باشد. این قابلیت‌ها موجب بقای طولانی مدت و کیفیت زیاد تابلو چلنیوم می‌شوند.

قابلیت تنظیم: در هنگام سفارش تابلو نئون فلکسی لازم است قابلیت تنظیم روشنایی و حالت‌های مختلف را مورد بررسی قرار دهید. این قابلیت ها می‌تواند به افراد کمک کند تا طرح خود را در هر شرایط نوری بهتر به نمایش بگذارند.

هزینه: در نهایت، باید بگوییم قیمت ساخت تابلو نئون فلکسی نیز به عنوان یک فاکتور مهم است. مقایسه قیمت‌ها و کیفیت‌های مختلف موجود در بازار به افراد کمک می کنند تا بتوانندبهترین گزینه را با توجه به بودجه و امکانات خود انتخاب کنند.

روش های تشخیص بهترین نئون فلکسی

چیپ اس ام دی فلکسی چیست؟

چیپ های اس ام دی فلکسی به علت مزایایی مانند انعطاف پذیری و قابلیت شکل‌دهی ساده، به راحتی می‌تواند به اشکال مختلف نظیر منحنی، گرد، مستطیل و غیره دربیآیید. این قابلیت ها باعث محبوبیت بالای این تابلوها در زمینه تبلیغات، دکوراسیون داخلی و خارجی، رویدادهای ورزشی و فرهنگی، نمایشگاه‌ها، نمایش تابلوهای رستوران‌ها و فروشگاه‌ها و بسیاری از اماکن عمومی شده است.

چیپ اس ام دی فلکسی چیست

جریان مصرفی اس ام دی فلکسی چگونه استفاده می کنند

جریان مصرفی چیپ اس ام دی فلکسی به مواردی مانند ابعاد، توان و تنظیمات مورد استفاده وابسته است. اما در حالت کلی، چیپ‌های اس ام دی فلکسی این قابلیت را ذرذدارد که با جریان مصرفی پایین تری نسبت روشنایی‌های سنتی عمل ‌کنند. برای مثال، چیپ‌های LED اغلب دارای جریان مصرفی بین ۲۰ تا ۵۰ میلی آمپر می باشند، اما این مقدار به توان و نوع چیپ LED به کار رفته در چیپ اس ام دی فلکسی بستگی دارد.

چیپ اس ام دی فلکسی در مقایسه با نمونه های دیگر از مصرف انرژی کمتری برخوردار است و به همین دلیل اغلب با منابع تغذیه با ولتاژ پایین کار می‌کنند، جریان مصرفیکه دراین چیپ ها وجود دارد نسبت به روشنایی‌های سنتی پایین تر است. این ویژگی موجب صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های انرژی مربوط به روشنایی محیط‌ های گوناگون می‌شود.

جریان مصرفی اس ام دی فلکسی چگونه استفاده می کنند

آشنایی با روش تشخیص آمپر مورد نیاز نئون فلکسی

برای تشخیص دادن آمپر مورد نیاز برای نئون فلکسی، این امکان وجود دارد که از یک آمپرمتر (جریان سنج) استفاده شود. برای این کار، نخست باید نئون فلکسی را از دستگاه برق جدا کرده و در ادامه آمپرمتر را به دو سر نئون فلکسی اتصال دهید. آمپرمتر باید قابلیت نمایش قدرت جریان الکتریکی را داشته باشد. حال این امکان وجود دارد مقدار آمپر مورد نیاز را برای نئون فلکسی را بر مبنای خروجی آمپرمتر مشخص شود.

ولتاژ مصرفی: ولتاژ مصرفی  که در چیپ اس ام دی فلکسی به نوع و تنظیمات چیپ مورد استفاده  بستگی دارد. اما در حالت کلی، چیپ‌های اس ام دی فلکسی دارای عملکردی با ولتاژ مصرفی پایین هستند. به عنوان مثال، تعداد زیادی از چیپ‌های LED که در چیپ اس ام دی فلکسی استفاده می‌شوند، می توانند با ولتاژ کمتر از ۵ ولت کار ‌کنند.

قابلیت کارکردچیپ اس ام دی فلکسی با ولتاژ پایین باعث شده، که مصرف انرژی آن نیز کاهش یاید. این مزیت موجب صرفه‌جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های مربوط به انرژی مصرفی محیط‌های مختلف می‌گردد. نکته ی دیگر درباره، ولتاژ مصرفی پایین چیپ اس ام دی فلکسی است که موجبا فزایش ایمنی و کارایی آن می ‌شود.

 برند نئون فلکسی: تابلو سازی نماساین به عنوان بهترین مارک نئون فلکسی که محصولات نئون فلکسی تولید و عرضه می‌کند. این برند اغلب با کیفیت و نوآوری محصولات خود مشهور شده است  و امروزه در بازار به عنوان یکی  برند‌های معتبر و محبوب شناخته می‌ شود.

خط برشی نئون فلکسی: خط برشی تابلو نئون فلکسی یک نوع نورپردازی می باشد  که  با استفاده از لوله‌های نئون فلکسی با قطر کمتر انجام می شود. این لوله‌ها دارای ویژگی هایی قطر کمتر و خطوط برشی دقیق‌تری می باشند که به طراحان تابلو سازی نماساین امکان می‌دهد بتوانند در نهایت دقت الگوها، شکل‌ها و نقوش پیچیده‌تر را ایجاد کنند. خط برشی نئون فلکسی را اغلب برای نمایش آرم‌ها، لوگوها، نوشته‌ها و طرح‌های خطی استفاده می‌ کنند  این شیوه در ساخت تابلو نئون جدید جذابیت و تأثیر گرافیکی بالایی دارد. این مدل نورپردازی اغلب در تابلوهای تبلیغاتی، نمایشگاه‌ها، رستوران‌ها و فضاهای تجاری دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

آشنایی با روش تشخیص آمپر مورد نیاز نئون فلکسی

منبع تغذیه نئون فلکسی

ولتاژی لازم جهت روشنایی نئون فلکسی ها استفاده شود، 12 ولت می باشد و همانطور که می دانید ولتاژ برق در کشور ما 220 ولت است؛ بنابراین برای سهولت در روشنایی تابلو های تبلیغاتی با ولتاژ پایین، سال های زیادی است که تدابیری اندیشیده شده است این راهکار امکان تولید منبع تغذیه با ولتاژهای متفاوت می باشد.

به عنوان مثال می توانیم بگوییم برای تابلو ال ای دی روان، بعضی از تابلو های پیکسلی و موارد دیگر، ترانس های 5 ولت را تولید  کرده اند که می تواند برق 220 ولت را به 5 ولت تبدیل کند. جالب است بدانید که این امر برای تابلو هایی مانند تابلو چلنیوم و تابلو نئون فلکسی هم قابل اجرا می باشد.

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم ولتاژ مورد نیاز در روشنایی تابلو نئون فلکسی 2 ولت است که به این ترتیب امکان با به کار گیری ترانس های 12 ولت فراهم گشته است و در حقیقت می توانیم تابلو نئون فلکسی را با منبع تغذیه 12 ولت به مرحله روشنایی برسانیم.