Alexa Seleno
@alexaseleno

سفارش تابلو داروخانه

سفارش تابلو داروخانه

سفارش تابلو داروخانه دارای اهمیت بسیاری زیادی است و کاربری مرکز را معین می کند. سال هاست که مالکان داروخانه برای معرفی خودشان به بیماران و افرادی که احتیاج به خرید دارو دارند، از تابلو نئون فلکسی استفاده می کنند و اگر تا به حال دقت کرده باشید، معمولا زیباترین تابلو ها را در میان مراکز مختلف و فروشگاه ها متعلق به داروخانه ها می باشد. اغلب رنگ تابلو داروخانه را سفید انتخاب می کنند. استفاده از تابلو نئون داروخانه باعث می شود که از نورپردازی حرفه ای و فوق العاده برخوردار شوید. نکته ی دیگر اینکه سایز تابلو داروخانه ها معمولا بزرگ انتخاب می کنند تا از فاصله دور هم مشخص باشد و در دید بیماران قرار بگیرد. نماساین در این جا  شما  را برای سفارش و ساخت تابلو مناسب راهنمایی خواهد کرد. لطفا با ما همراه باشید.

تابلو داروخانه شبانه روزی

یکی از مهمترین نمونه تابلوها برای داروخانه ها، تابلو داروخانه شبانه روزی است. این مدل از تابلوها را معمولا از بین تابلوهای چلنیوم انتخاب می کنند. یکی از بهترین گزینه ها برای تابلوهای داروخانه مدل تابلو چلنیوم داروخانه می باشد. این نوع تابلوها ویژگی های خاصی دارند و در سال ای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. در ادامه قصد داریم به بررسی برخی از مزیت های تابلو‌ چلنیوم بپردازیم.

سفارش تابلو‌ چلنیوم به شما این امکان را می دهد که انواع مختلف طرح ها را به راحتی پیاده کنید. علاوه بر این در مقایسه با سایر تابلوهای تبلیغاتی از جلوه و جذابیت بسیار زیادی برخوردار است و می تواند توجه افراد را خیلی سریع به خود جلب کند. نکته ی دیگری که در رابطه با تابلوهای چلنیوم وجود دارد این است که در مدل های مختلفی تولید می شوند که باعث می شود افراد در هنگام سفارش قدرت انتخاب بسیار بالایی داشته باشند.

این نوع تابلوها از دوام و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار هستند. این نمونه تابلوها در برابر انواع شرایط آب و هوایی که این موضوع به عنوان یکی از ویژگی های تابلوهای چلنیوم به شمار می رود. معمولا برای جلوه ی هر بیشتر این تابلوها از چراغ های مخصوصی استفاده می کنند که باعث جلوه ی هر چه بیشتر آن ها در شب می شود. از دیگر مزیت های این تابلوها سادگی در پاکیزگی آن ها می باشد.

تابلو داروخانه گیاهپزشکی

داروخانه های گیاهپزشکی یکی دیگر از انواع مراکز درمانی هستند که معمولا افراد به آن ها نیاز مبرمی دارند. از این رو لازم است که تابلوهای مربوط به این مراکز بسیار حرفه ای باشد و به سرعت برای افراد قابل مشاهده باشد. یکی ازگزینه های مناسب برای تابلو داروخانه گیاهپزشکی مدل نئون فلکسی می باشد.

تابلو نئون فلکسی داروخانه یکی از نمونه های پرطرفدار و محبوب است که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این نوع تابلوها از مدل های قدیمی به شمار می روند که در زمینه تبلیغات بسیار مورد استفاده قرار می گرفته است. در واقع می توانیم ادعا کنیم که تابلوهای نئون فلکسی به عنوان اولین نمونه های تابلوهای مدرن به شمار می روند.

سفارش تابلو نئون فلکسی برای داروخانه ویژگی های زیادی به دنبال دارد که در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد.

تابلو نئون فلکسی به عنوان یکی از راهکارهای برجسته‌ سازی و تبلیغات به شمار می رود  که برای بسیاری از کسب و کارها و شرکت‌ها  و داروخانه ها جذابیت فراوانی دارد. این مدل از تابلو سازی، با استفاده از لامپ‌های نئون که قابلیت انعطاف ذیری بالایی به همراه شفافیت زیادی دارند برای نمایش نام و لوگوی داروخانه ها استفاده می‌کنند.

از جمله ویژگی های تا‌بلو نئون فلکسی برخورداری از قابلیت انعطاف پذیری شفافیت بسیار زیاد آن ها می باشد.از دیگر قابلیت های آن می توانیم به امکان ساخت اشکال هندسی و نمادهای مختلف برای این تابلوها اشاره کنیم. بنابراین، به‌ سادگی می‌توانیم طرح‌ها و لوگوی داروخانه  شخصی‌سازی‌شده را به شکل دقیق و به همراه جزئیات  که مورد نظر کاربر است در این مدل تابلوها پیاده ‌سازی می شود.

در کنار قابلیت انعطاف پذیری زیاد، تابلو نئو‌ن فلکسی داروخانه از ویژگی‌های دیگری برخوردار است که باعث شده از سایر روش‌های تبلیغاتی متمایز گردد. این مدل تابلوها  دارای پشتیبانی چشمی بسیار بالایی هستند که که در شب‌های تاریک و در مقابل نور شدید خورشید، می توانند به تولید نورهای متفاوت و جذابی برای بینندگان بپردازند. این تابلوها در مقایسه با سایر تابلوهای دارای روشنایی از مصرف کمتر انرژی برخوردار هستند بنابراین جذابیت بیشتری برای مشتریان دارند.

 تابلو داروخانه گیاهپزشکی

قیمت تابلو چلنیوم به چه فاکتورهای بستگی دارد؟

قیمت تابلو چلنیوم مانند هر محصول دیگری به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. همانطور که می دانید تابلوهای چلنیوم در میان افراد بسیار محبوب هستند مهمترین مواردی که بر روی قیمت آن ها تاثیر می گذارد را در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم. اولین گزینه مربوط می شود به متریال های اولیه ای که در این محصولات به کار می روند. هر چقدر کیفیت این مواد بیشتر باشد به تبع قیمت محصول هم افزایش خواهد داشت.

موارد دیگر که بر قیمت تاثیر می گذارند شامل

نوع و مدل لامپ به کار رفته

سایز و قطر حروف مورد استفاده در تابلوها

موقعیت و محل نصب و ارتفاع آن ها

اندازه و متراژ تابلو

استفاده از فن های خنک کننده

استفاده از تایمر

این تابلوها در مقایسه با دیگر نمونه ها بسیار مفرون به صرفه هستند و در عین حال از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

قیمت تابلو چلنیوم

قیمت تابلو نئون فلکسی تحت تاثیر چه پارامترهایی قرار دارد؟

قیمت تابلو نئون فلکسی مانند دیگر تابلوهای تبلیغاتی به موارد مختلفی بستگی دارد علاوه بر مواردی که برای تابلوهای چلنیوم به ان اشاره کردیم رنگ بندی نیز در قیمت گذاری این محصولات بسیار موثر است. این تابلوها بسیار سبک وزن و انعطاف پذیر می باشند. اگر به دنبال تابلوهای مقرون به صرفه هستید می توانید این مدل را انتخاب کنید.

قیمت تابلو نئون فلکسی

سخن پایانی

تابلوسازی نماساین به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان تابلوهای تبلیغاتی در ایران می باشد. این برند می تواند بهترین مشاوره را پیش از سفارش تابلو در اختیار متقاضیان قرار دهد. فراموش نکنید مراجعه به مراکز معتبر تاثیر بسیار زیادی در کیفیت و ماندگاری تابلوها دارد این برند برای ساخت تابلوها از بهترین مواد اولیه استفاده می کند.